Ben Cristovao vydal nové album

 

Loňská deska „JENTAK“ byla rockovějšího rázu. Teď Ben Cristovao představuje ryze rapové album „PROTENKONTRAST“, kde se zvukově vrací k soundu, díky kterému ho zná velká část jeho publika. Deska obsahuje celkem jedenáct skladeb, mezi nimi i první společný song s Rytmusem a rovnou dvě skladby s Majkem Spiritem.

„Chtěl jsem se vrátit pro ten kontrast k tomu, co jsem dělal dřív a posunout se v tom dál,“ vysvětluje Ben k žánru nahrávky. „Na týhle desce povídám o věcech, které jsem zatím vůbec neotvíral. Třeba v songu ‚Spiderman‘ sděluju svůj pohled na to, jak funguje showbusiness a že jsem se uměl stejně tak dobře sebeničit. Nechci podobný témata sdílet prvoplánově, to se myslím na albu povedlo,“ dodává Ben.

Hlavní producenti jsou The Glowsticks a Gosha Boggy. S The Glowsticks a hlavní osobností projektu Osamou Verse-atile spolupracuje Ben už od začátku svojí kariéry. Gosha je vedle toho relativně nový producent. „Je to obrovský talent, který prostě musel dostat prostor,“ vysvětluje Ben. Mezi hosty jsou Calin, Majk Spirit, Kojo, Rytmus nebo Ego. „Jsou to všechno kámoši, který beru jako real ones. S Egem děláme hudbu přes sedm, osm let. Spolu jsme dali dohromady song ‚Molly‘ na moje album ‚Made In Czechoslovakia‘, které vyšlo v roce 2014. Já mu dával zase třeba feat na song ‚Vozíme‘ nebo ‚Pumpa‘. Na novém albu máme spolu song ‚Nevinný‘. S Patrikem (Rytmusem) jsme kamarádi dlouho, ale song jsme nikdy dohromady neudělali. Tak konečně teď,“ říká k hostům Ben.

Bena Cristovao čeká 1. října jeho další koncert v O2 areně. V roce 2019 tuhle halu vyprodal, letos má ambice úspěch zopakovat. „Opět připravujeme obrovskou show, která bude úplně jiná než ta minulá. Co do výpravy jsme se posunuli zase dál a já jsem strašně nadšenej z toho, co tam lidem předvedem,“ plánuje Ben.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *