Belgická hvězda Selah Sue se vrací do Prahy

 

Trvalo to sedm let, ale dočkali jsme se. Belgická zpěvačka Selah Sue vydala letos nové album „Persona“. Už 25. října zaznějí nové skladby jako „Pills“ a „Hurray“ spolu s osvědčenými hity „Raggamuffin“ nebo „You“. Vstupenky (690 Kč) jsou v prodeji na webu Fource a také v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.

Na mimořádné desce „Persona“ zhmotňuje Selah Sue všechny stránky své osobnosti: fanoušky oblíbená perfekcionistka, matka, melancholička, milující bojovnice s úzkostmi i umělkyně toužící po pozornosti. V rámci třinácti skladeb poprvé podrobně prozkoumává vlastní slabiny i silné stránky, nechává je, ať se střetávají a soupeří o pozornost. Výsledkem je upřímná i sebevědomá nahrávka, která pro belgickou star představuje nový start.

Její kariéra trvá už přes třináct let, během kterých zasáhla fanoušky na celém světě, skladby jako „This World“ nebo „Raggamuffin“ stále hrají rádia bez ohledu na kontinent. Mezi řadu jejích spolupracovníků patří Childish Gambino, Diplo, CeeLo Green nebo rapper J. Cole a mezi její největší fanoušky patřil sám legendární Prince.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *