Mladá zpěvačka Ema Karpeles v novém klipu

 

Pokud vám jméno Ema Karpeles zatím nic moc neříká, tak nyní určitě zbystřete, protože o této mladé a velmi talentované dívce v budoucnu dozajista ještě uslyšíte!

První vlaštovkou může být její nový klip k písni „Zítra bude líp“. Tu pro Emu napsal Ondřej Dostál během letošního jara, kdy byl svět paralyzován první vlnou koronaviru. Píseň je plná optimismu a mladá interpretka se skrze ni snaží lidem předat svou pozitivní náladu a radost do života, s čímž jí ve videoklipu vypomáhá i její mnohem zkušenější kolegyně Jitka Zelenková.

Nový singl „Zítra bude líp“ můžete zaslechnout také v rádiích nebo díky distribuci Supraphonu je dostupný na většině streamovacích platformách. Jedná se v pořadí o druhý oficiální singl a videoklip, kterým se teprve třináctiletá Ema snaží zaujmout širší publikum. S prvním singlem nesoucí název „Vrásky z lásky“ totiž Ema bodovala několik týdnů v hitparádě rádia Junior.

Ema Karpeles je dívka mnoha nadaní, kromě zpěvu hraje na klavír i ukulele. A aby toho nebylo málo, tak se Ema aktivně věnuje herectví. Zahlédnout jste ji mohli na televizních obrazovkách například v seriálech „Pojišťovna štěstí“ nebo „Ordinace v růžové zahradě“ či opakovaně v „Modrém kódu“. Za sebou má i hereckou premiéru v několika celovečerních filmech a pravidelně ji můžete spatřit obsazenou v mnoha dětských rolích napříč pražskými divadly.

V budoucnu by se Ema chtěla dostat na konzervatoř a svou tvorbou rozdávat lidem radost. No a nám nezbývá nic jiného než jí při cestě za naplněním těchto snů držet palce.

Ema Karpeles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *