Vychází šesté album Malignant Tumour

 

Ostravská legenda Malignant Tumour vysílá do světa po třech letech nové album The Metallist, které oficiálně vychází v úterý 25. října u kanadského labelu Unrest Records. Nahrávku si můžete pořídit na cd, vinylu, mc nebo ve speciální edici s kovovým boxem. O přebal desky se postaral Jano “Valér Tornád” Ivan, což není nikdo jiný než bubeník slovenské úderky ČAD. Zajímavostí artworku je to, že se nejedná o kresbu, ale o fotografii malované sošky. Kapitolou samou je pak název kapely složený z fontů metalových velikánů.

metallist

Novinka bude pokřtěna při příležitosti 25. výročí Malignant Tumour, které se uskuteční v sobotu 19.listopadu a to přímo v prostorách bývalého černouhelného dolu Hlubina.

A aby toho nebylo málo, tak se můžete těšit na to, že se Malignant Tumour představí též ve čtvrtek 27. října v pražském Paláci Akropolis, kde se bude křtít nová deska další české legendy Debustrol, která pro změnu letos slaví 30 let na scéně a nové nahrávky se fanoušci dočkají po dlouhých sedmi letech. Tuhle velkolepou show doplní ještě death metalový velikáni Hypnos z Uherského Hradiště.

debustrol_hypnos_tour

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *