Pipes and Pints zabíjejí karmu

 

Pipes and Pints vypouštějí do světa nový videoklip Karma Killer, kde účtují s vlastní minulostí. Klip pojednává o špatné až toxické karmě a jejím zahubení. Chystaná deska má brzy potvrdit nové směřování kapely. “Pipes mají za sebou problematickou minulost, tímto videoklipem ale za ní děláme tlustou čáru a definitivně vstupujeme do nové éry,” vysvětluje hlavní tahoun kapely Vojta Kalina.

Videoklip Karma Killer vznikal ve spolupráci s kamarády Sultánem Sade a Majkelínou Cat z erotického kinky projektu SM Project. “Rádi testují hranice a provokují a na výsledku je to rozhodně znát. Nám šlo ale spíš o symboliku,” vysvětluje Kalina. “Majkelína v klipu ztělesňuje živočišnou energii, brutální krásu, dominanci, sebevědomí – zkrátka všechno, co umí s karmou zatočit a dokáže brát osud do vlastních rukou,” dodává s tím, že Sultán v klipu nehraje, podílel se na něm jako koproducent.

Na tuzemská i zahraniční pódia se Pipes and Pints vrátili v roce 2018 po roční pauze a personálních změnách. Videoklip tak má potvrdit vstup Pipes and Pints do nové éry, kterou na jaře příštího roku definitivně stvrdí nová deska. “Příchod nepřehlédnutelné osobnosti Iva Rafana Traxmandla na post kytaristy a irského zpěváka Travise O’Neilla za mikrofon vlil kapele do žil novou energii, kterou přetavíme do nové desky,” vzkazují Pipes. Album průběžně vzniká pod dohledem producenta Jardy Helešice. Vydání nové desky je naplánováno na květen 2019.

One thought on “Pipes and Pints zabíjejí karmu

  1. Pingback: Nové album Pipes and Pints je venku | hudebniakce.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *