Kensington se vrací do České republiky

Nizozemští Kensington se v České republice za poslední dobu stali vyhledávanou koncertní atrakcí. Zájem fanoušků kapela odmění hned dvěma návštěvami. Vystoupení se uskuteční 12. dubna v pražském klubu Roxy a 13. dubna v Brně na Flédě.

Kensington slaví úspěch po celé Evropě, ale hlavně v domovském Holandsku, kde se jim daří vyprodávat stadiony i několik dní po sobě. Na svém kontě mají čtyři studiová alba a letos vydaný živý koncert poslední desky „Control”. Bezbřehá energie, chytlavé riffy, perfektní zvuk kytar a podmanivý hlas zpěváka Eloi Youssefa, to jsou jen některé z kvalit, které patří ke každému vystoupení skupiny. Přijďte se v dubnu přesvědčit, proč jsou Kensington jednou z největších kytarových senzací současnosti. Vstupenky za 590,- Kč na koncert v Praze a za 490,- Kč na vystoupení v Brně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>