Kapitán Demo vás má rád, i když ho budete srát

 

Několikanásobný mistr světa v psaní refrénu Kapitán Demo v novém singlu Zlatíčka stvořil svůj zatím největší hit, na který trénoval víc než patnáct let (závodně) a to i v minulosti. V rámci šíření pozitivní energie a dobra nabádá Kapitán Demo v klipu k singlu i mimo něj všechny obyvatele naší planety, aby byli #zlaticka.

„Na tomhle singlu spoluprcaly největší hvězdy showbusinessu ze 70. let, točil se v Persii, což je nejlukrativnější oblast v rámci našeho businessu s čakrama. Náš svět je plný nenávisti a týká se to i budoucnosti, a proto jsem přišel s novou mentální technologií, že všichni jsou Zlatíčka, fungující na principu ´on do tebe chlebem´. Singl Zlatíčka je zároveň stěžejním, drahým stavebním kamenem alba Mládí v trapu, které se ještě před tím než vyšlo stalo vyprodaným a platinovým na všech zahraničních farmářských trzích,“ prozrazuje Kapitán Demo.

Jak už Kapitán Demo před časem slíbil svým příznivcům i všem ostatním, nová deska Mládí v trapu bude narvaná hity. Případné nemístné pochybnosti rozptýlil už první singl Machoparking, po kterém teď přichází další pecka Zlatíčka. Netrpělivě očekávaná čtvrtá deska Kapitána Dema vyjde 20. listopadu a do světa (třeba pod vaše vánoční stromečky a ještě dál) ji 5. a 10. prosince vyprovodí slavnostní křest v pražském klubu Roxy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *