Kapela Millennials Music představuje nový singl

 

Kapela Millennials Music představuje svůj nový singl Reborn, kterým chce dobýt českou hudební scénu. Cílem tří mladých hudebníků je pracovat s těmi nejlepšími tvůrci a vytvářet stále živou elektronickou hudbu. Před sebou nyní mají přípravu nového singlu a natáčení videoklipu.

„Chceme spolupracovat jen s těmi nejlepšími ve svém oboru,“ uvádí frontman kapely Majk. Mastering písničky proběhl v londýnském studiu Metropolis pod dohledem zvukového inženýra Stuarta Hawkese, který spolupracoval s takovými jmény jako Avicii, Rudimental, Disclosure nebo Amy Winehouse. Samotný singl nahrávali ve studiu Svárov s Lukášem Martinkem a klip vznikal pod vedením nadaného režiséra Dužana Duonga.

„Vše kolem se zrychluje, automatizuje, individualizuje a stejně tak i hudba. Dnes existují počítačové softwary, které dokáží hudbu generovat nebo reprodukovat. My ji chceme zachovat živou a udržet tak autenticitu živé elektronické hudby,“ popsal směr kapely kytarista Robin. Klip k písni je ke zhlédnutí na YouTube a distribuován všemi hlavními internetovými obchody.

Kapela Millennials Music vznikla v kultovním holešovickém studiu G.A.W., jehož spoluzakladatelem je bubeník a producent kapely Jayk. Ten se právě ve studiu seznámil se zpěvákem Majkem a kytaristou Robem. „Už delší dobu jsem přemýšlel, jak smysluplně spojit svou práci v nahrávacím studiu s vlastní tvorbou. K mému štěstí k nám začala chodit kapela, kterou jsme postupem času přetvořili v projekt Millennials Music. Vše následně vykrystalizovalo naším novým singlem Reborn,“ vysvětlil Jayk.

Kapela se nyní plně soustředí na svou studiovou činnost. Za svou krátkou dobu působnosti si už dokázala získat pozornost, což dokládají desetitisíce shlédnutí na YouTube a Instagramu. V G.A.W. studiu vznikla i řada dalších zajímavých projektů, v čele se světově úspěšnou kapelou Mydy Rabycad, založenou Jaykovým bratrem Nèro Scartchem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *