Infected Rain

Nu-metalové Infected Rain asi není třeba sáhodlouze představovat, ale pro neznalé přidáme pár informací. Kapela pochází z Kišiněva hlavního města Moldavska. Na svém kontě má jedno EP a dvojici studiových alb, poslední z roku 2014 nese název Embrace Eternity. Jejich nejnovějším hudebním počinem je singl Serendipity, klip k této písni pak můžete shlédnout níže. Skupina se proslavila především díky charismatické zpěvačce Leně Scissorhands (vlastním jménem Elena Catarga), která je symbolem kapely a jejím hnacím motorem. Ve své vlasti je nejen úspěšnou zpěvačkou, ale také kostymérkou, designerkou a návrhářkou.

Na obou českých zastávkách se jako předkapela představí ruská úderka Be Under Arms doplněná o lokální support. V úterý 20. září to v Brně na Melodce budou místní Painting Memories. A o den později 30. září v Praze pro změnu Never Left Behind ze Štetí.

Infected Rain tour

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>