Gaia Mesiah se vrací po deseti letech

 

Skupina Gaia Mesiah se po deseti letech chystá obhájit svou někdejší pozici. Podepsala smlouvu na nové album a vydá ho v září. Titul je jasný už teď: Excellent Mistake. 

Ostrá formace Gaia Mesiah se po letech odloučení vrhla na přípravu nového materiálu. Připravila řadu žánrově pestrých skladeb. V drtivé většině skladeb bude ústředním jazykem angličtina. Nové album pracovně nazvala Excellent Mistake a do světa ho vypustí během září. Do té doby prověří nový repertoár na festivalech a samostatných koncertech. 

Morella: „Excellent Mistake se opět přibližuje svou náladou našemu prvnímu albu Ocean. Proces jeho vzniku je plně vyjádřen i v názvu, protože když zachytíte chybu v muzice a správně si s ní pohrajete, může vzniknout něco opravdu excelentního. A stejné je to i s desetiletou přestávkou kapely – jsme naplněni novou energií a poučeni ze svých chyb.“ Gaia Mesiah vznikla v roce 2001. Od roku následujícího pak hrála v sestavě, v níž vystupuje nyní: Marka Rybin (zpěv), Santa Morella (kytara), Misha M (bicí), Josh Stewart (basa). Vydala eponymní samizdatové EP a alba Ocean a Alpha Female.

One thought on “Gaia Mesiah se vrací po deseti letech

  1. Pingback: Gaia Mesiah vypouští energii nashromážděnou za deset let | hudebniakce.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *