Festival Mezi ploty se kvapem blíží

 

Už koncem května se bohnický park promění v ráj divadla a skvělé muziky. Na 14 scénách pro Vás vystoupí kolem 120 účinkujících a budou mezi nimi vskutku hvězdná jména: Vojtěch Dyk, který se představí se špičkovými instrumentalisty z B-Side bandu, písničkáři s chytrými texty a energickým projevem jako Tomáš Klus a Xindl X, nezdolní rockeři jako Horkýže Slíže a Mucha, hiphopové legendy PSH a Prago Union či charismatická šestinásobná držitelka ceny Anděl Lenka Dusilová. A tím výčet nekončí. Na festivalu potkáte taky kapely No Name, N.O.H.A, Mydy Rabycad, Mňága a Ždorp, Sto zvířat, Eddie Stoilow, Krucipüsk, Poletíme?, Fast Food Orchestra, Jablkoň, Květy, Moniku Načevu s Michalem Pavlíčkem, Pokáče, Chantal Poullain a desítky dalších.

Za vstup na tuhle kultovní přehlídku přitom zaplatíte lidových 320 Kč, takže míň, než byste dali za samostatný koncert nejednoho z účinkujících.

K tomu je připravena ještě vydatná divadelní nabídka v podobě Divadla Bolka Polívky, Vosto5, Studia Ypsilon, Divadla v Dlouhé nebo hvězd pořadu Na stojáka, a prvotřídní Rodinná zóna, plná her, pohádek a kapel jako Kašpárek v rohlíku nebo Pískomil se vrací, které pobaví všechny generace. Celý program, který obsahuje i workshop hypnózy, chůzi po žhavém uhlí a podobné vylomeniny, najdete na www.meziploty.cz. Pokud tedy nevíte, jak si poslední květnový víkend co nejvíc užít, už nemusíte hledat dál!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *