Dub FX zavítá opět do Prahy

 

Dub FX má novou desku a vyrazil na své výroční desáté evropské turné. Se svým zbrusu novým albem „Thinking Clear“, které vyšlo v pátek 26. srpna, představí Dub FX publiku pražského Lucerna Music Baru směs nejnovějších skladeb promíchaných s klasickými písničkami, které mu přinesly celosvětový úspěch na YouTube. Od roku 2006 Dub FX vévodí světu street performance jako sólový umělec, který používá jen svůj hlas a loop station. Letos v říjnu se obklopil živou kapelou, aby mohl v plné síle předvést svou fúzi reggae, hip hopu, jungle a jazzu s pořádnou dávkou soulu navíc. Dub FX vystoupil ve více než čtyřiceti zemích a na mnoha festivalech včetně Glastonbury, Coachelly, Szigetu, Boomtownu, Shambaly, Exitu a poslední prázdninový víkend také na Rock For Churchill.

„Už se nemohu dočkat, až v Evropě zahraji své nové věci. Koncertování a skládání je můj život. Dělám to už deset let a mám pocit, že se rok od roku zlepšuji. Muzikanti z kapely mi pomohli novou desku nahrát a já jsem hrdostí bez sebe, jak moc dobře to zní, jak naživo, tak z desky.“

Dub FX se zabývá společenskými, politickými a duchovními tématy, které v posluchači zanechají pozitivní pocit a inspiraci. Nová kombinace živých nástrojů a jeho typického beat boxu vás zaručeně pošle na hypnotickou pouť. Vstupenky na vystoupení, které se koná 13. října, jsou k mání za 590 Kč na pokladně a webu Lucerna Music Baru a v sítích GoOut, Ticketpro a Ticketportal. Na místě budou o sto korun dražší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *