Do Prahy dorazí Obscura

 

Když si ruku podá technická dokonalost s německou precizností, může z toho vylézt něco skvělého, dokonce až vyjímečného o čem je řeč? O death metalových OBSCURA se ví, ještě aby ne, vždyť jen pár let po svém zrodu (2002) odjeli společné evropské turné s americkými Suffocation, to byl rok 2006 a tentýž rok vychází též jejich debutní album Retribution. Tato mladá kapela se vypracovala díky své píli až ke smlouvě s Relapse records, kteří mají na svědomí jejich poslední 3 studiová alba. To poslední, Akróasis vychází letos a podpořit ho má i Evropské turné, které se přežene i přes naši kotlinu.

Ten večer budete mít též možnost shlédnout skvělé američany REVOCATION, kteří za 10 let své existence vydali 6 alb, což je výkon obdivuhodný, jelikož všechny desky mají svou neoddiskutovatelnou kvalitu! Jednoduše death metal, čerpající z odkazu thrashové vlny!

Kanadští BEYOND CREATION vydali své druhé album u Season Of Mist, což již o něčem vypovídá, Kanada je vlastně takovou zárukou dobrých a zajímavých kapel. Tihle maníci jedou svůj progresivní death metal po svém a přináší jim to ovoce, zdali zakázané, necháme posoudit Vás!

Američané RIVERS OF NIHIL jedou na podobné vlně jako kanaďani, existují 7 let, a turné po starém kontinentu si určitě zaslouží!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *