Debutový videoklipu dvojice Antonova

 

Antonova je nový hudební projekt na české scéně tvořené manžely Hanou a Filipem Antonovými. V jejich tvorbě sází na silné melodické linky, poeticky zasněnou atmosféru a pulzující elektronickou produkci. Tuto zdánlivě nesourodou směsici umocňuje jejich záliba v excentrické módě.

Všechny tyto prvky vměstnali do jejich prvního videoklipu k písni Nevšední, která je výzvou pro všechny, kteří se bojí být sami sebou. V klipu vidíme metaforické proměny lidí, ukrývajících se pod nevýraznou šedou slupkou, do barevných osobností plných radosti.

“Ve videoklipu jsme vystřídali nejspíš celý obsah našeho šatníku, který odráží i naši vlastní proměnu v průběhu let, kdy jsme i my postupně přijali naši nevšednost a přestali jsme se snažit naplnit očekávání ostatních,” říká duo.

Na pomoc si pozvali zpěváka Tuzexe ze skupiny Smrtislav. Ten je v očích kapely naplněním představy o svobodném člověku, který je sám sebou a nebojí se reakcí okolí. Jako rockový šotek skladbu i klip odlehčuje svou nenucenou a vtipnou osobností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *