Skyline míří s novou deskou na klubové turné

Sedmé studiové album skupiny Skyline s názvem „Jungle“ vyšlo letos v červnu. Žánrově pestrou desku kapela představí fanouškům po letní festivalové sezóně konečně také v klubech. Podzimní turné bude mít celkem třináct zastávek, Brno je v plánu 8. prosince, Praha o týden později. Během tohoto léta vystoupili Skyline na velkém počtu tuzemských festivalů. Nová deska vyšla ještě před létem, a tak si ji už fanoušci během léta pořádně zapsali do paměti.

skyline_tour

„Letošní festivalová sezóna byla naprosto skvělá! To sice říkáme každý rok, protože to tak každý rok naštěstí je, ale je pravda, že letos nám to přišlo ještě o kousek lepší než obvykle. Máme radost, že věci z nové desky skvěle fungují naživo a asi i proto jsme během léta zažili řadu koncertů, které pro nás jasně spadají do kolonky nezapomenutelné,“ dodávají Skyline.

Na podzim má kapela v plánu celkem třináct měst, celá tour ukončí už tradičním předvánočním koncertem v klubu Roxy. Kromě toho chtějí Skyline vydat dva nové videoklipy, a to k songům „Timeless“ a „Rave„, přičemž každý z nich bude v úplně jiné náladě a fanoušky určitě svým zpracováním překvapí. Připomeňme, že prvním videoklipem z desky je „Ocean„, který natočil režisér Tomáš Bláha. Ten si vzal také na starosti klip k už zmiňované písni „Rave„. „Zatím toho nemůžeme moc prozrazovat, ke klipu „Rave“ můžeme říct jen to, že se natáčel v jihočeské Blatné a vypráví příběh místního DJe. Klip k „Timeless“ pak připravuje režisér Petr Skočovský a ten bude takovou kombinací přírodní romantiky a sci-fi horroru,“ vysvětlují dle Skyline.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Chutě z celého světa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *