Před Beckem a Deppem zahraje Pavlíček

 

Koncert legendárního bluesového a rockového kytaristy Jeffa Becka se speciálním hostem Johnnym Deppem se již nezadržitelně blíží. A nyní už zná i jméno muzikanta, který celý večer zahájí. Bude jím neméně legendární český kytarista Michal Pavlíček.

Osminásobný držitel Grammy a člen Rokenrolové síně slávy Jeff Beck přijede 11. července do O2 Universa se speciálním hostem – hercem a muzikantem Johnnym Deppem. Společně v roce 2020 natočili skladbu „Isolation“, v červenci vydají společné album, nedávno za ovací fanoušků a hudebních kritiků odehráli několik koncertů v Anglii včetně londýnské Royal Albert Hall. Po tomto úspěchu se Depp přidává k Beckovi na celé evropské tour.

Michal Pavlíček je slavný český kytarista, který se proslavil jak coby člen několika dnes již kultovních uskupení, tak coby sólový muzikant. Postupně vystupoval s kapelami Pražský výběr, Stromboli a BSP, sólově pak vydal album naposledy v roce 2019. Je autorem hudby k nespočtu filmům a seriálům, napsal také čtyři muzikály.

Spojení české kytarové legendy s tou světovou je tak zcela na místě. „Hudbu Jeffa Becka obdivuju, patří k mým celoživotním hudebním vzorům. Sdílet s ním pódium pro mě bude nekonečnou ctí,“ říká Pavlíček. Během připravovaného setu ho doprovodí Martin Ivan na baskytaru, Michal Nejtek na klávesy a Michal Daněk na bicí.

One thought on “Před Beckem a Deppem zahraje Pavlíček

  1. Im pretty pleased to discover this great site. I need to to thank you for ones time due to this wonderful read!! I definitely liked every bit of it and i also have you book marked to see new things in your website.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *