Black Tone Music

Pokud Vám tohle slovní spojení zatím nic neříká, tak vězte, že se jedná na místní poměry o zcela ojedinělou tvůrčí ideu, u které na začátku stálo pár kreativních jedinců s myšlenkou vytvořit nový hudební pořad o mladých českých kapelách.

„Asi před rokem jsme se při jedné ze zkoušek začali bavit o tom, že v Česku neexistuje jedinej rozumnej hudební pořad, kde by mohly vystupovat mladý kapely. Přitom v zahraničí to je běžnej formát. Spousta kapel tam natáčí nádherný videa plný atmosféry ve studiích, ale taky na různých místech, ze kterých energie jen pryští…“

A aby nezůstalo jen u myšlenky rozhodl se tým sedmi mladých lidí získat finanční prostředky na realizaci pomocí crowdfundingového serveru, kde se jim podařilo oslovit dostatečný počet lidí nadšených pro jejich vizi o nekonvenčním hudebním pořadu a získat tak potřebnou částku na zajištění technické stránky celého projektu.

Od ledna 2016, kdy byla na youtube uveřejněna první epizoda prošlo pořadem patnáct interpretů (mimo jiné Donnie Darko, The Truth Is Out There nebo Manon meurt) a celkový počet shlédnutí k dnešnímu dni přesáhl hranici čtyřiceti tisíc !

Black Tone MusicTakže pokud máte rádi kvalitní hudbu obohacenou podmanivým vizuálním dojmem z úchvatných lokací, tak doporučujeme navštívit stránky pořadu a v lepším případě se stát rovnou odběratelem tohoto kvalitního obsahu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Chutě z celého světa

One thought on “Black Tone Music

  1. Pingback: Nouvelle Prague představuje kompletní program | hudebniakce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *